fbpx
24 lata
doświadczenia
Usuwanie zaćmy
w jeden dzień!
Chirurgia
jednego dnia

Aktualnie poszukujemy

kandydatek / kandydatów do pracy na następujące stanowiska

Więcej informacji
600 290 887

Aplikacje prosimy wysyłać na adres

itsanakas@oko-med.com.pl

Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Rynek 3/5, Grudziądz

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy prowadzeniu KPiR oraz pełnej księgowości;
  • przyjmowanie i administracja księgowa dokumentacji;
  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego;
  • przygotowywanie raportów i zestawień;
  • pomoc przy przygotowywaniu danych do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań  finansowych;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • prace administracyjno-biurowe, bieżąca obsługa biura;
  • podstawowa wiedza w zakresie  prowadzenia książki przychodów i rozchodów

Oczekiwania:

  • wykształcenie ekonomiczne
  • znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowa

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • pracę w stałych godzinach
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w renomowanej placówce z wieloletnim doświadczeniem

Osoby zainteresowane pracą w Oko-Med prosimy o przesyłanie CV na adres email itsanakas@oko-med.com.pl